Ağaç Mobilya


  Demir Ahşap Uygulamaları


  Çift Kanatlı Modeller


  Tek Kanatlı Modeller
 • İletişim Bilgileri

  email campaigner Logo
 • Butik Ahşap

  Merkez Ofis & Showroom
  İkitelli OSB Keresteciler Sitesi 19. Sok. No:14
  Başakşehir/ İstanbul
  Tel:0212 227 10 61 – 227 10 62
  Fax:0212 227 10 51
  hasansahinsoy@gaban.com.tr
 • 21 Aralık 1998‘de İstanbul‘da kurulan firmamız İstanbul Gaziosmanpaşa‘daki tesisinde GABAN AMERİKAN KAPI markasıyla iç kapı üretip pazarlamaya başladı.

  1999 yılında Kanada‘dan yüklü miktarda Amerikan kapı kanadı ve aksesuarı ithal eden Baymak A.Ş. ile işbirliği yapıldı. Ahşap sektörünün yabancısı olan Baymak A.Ş. bayilerine kapı ve laminat parke teşhiri kuruldu. BAYMAK AMERİKAN KAPI SİSTEMLERİ adı altında fabrikamızdan imalat, boya ve montaj hizmeti verildi.

  2000 yılında Amerikan kapı ve laminat parke satışı ile ilgili Levent satış mağazamız açıldı ve BAYMAK AMERİKAN KAPI SİSTEMLERİ bayiliğine başladık.

  2001 yılında Baymak A.Ş.‘nin sektörden çekilmesinin ardından Baymak bayilerinde bu sefer GABAN AMERİKAN KAPI markasıyla satışlarımıza devam edip, bayi ağımızı artırarak, İstanbul genelinde 25 adet bayi ve Levent satış mağazamızla Amerikan kapı imalatı ve satışına 2006 yılına kadar devam ettik.

  2001 yılında Levent mağazamızda GABAN AMERİKAN KAPI satışı yanında sektör lideri olan KALE ÇELİK KAPI satışlarımız başladı.

  2005 yılında KALE ÇELİK EŞYA SAN. A.Ş. ile aramızdaki karşılıklı güvene ve titiz çalışmaya dayalı KALE ÇELİK KAPI montajı çözüm ortaklığına başladık.

  2006 yılında KALE ÇELİK EŞYA SAN. A.Ş. ile yeni bir anlaşma yapıp GABAN AMERİKAN KAPI fabrikamızı kapatıp, tamamen KALE ÇELİK EŞYA SAN. A.Ş bayiliği ve montaj hizmetlerine yöneldik.

  2006 yılından günümüze KALE ÇELİK EŞYA SAN. A.Ş. Levent Bayii olarak KALE ÇELİK KAPI ve KALE ÇELİK KASALARI satışı yapmakta ve KALE ÇELİK EŞYA SAN.A.Ş. ye montaj firması olarak 20 montaj personeli ve 4 araçla hizmet vermekteyiz.

  2012 yılında Beşiktaş Ihlamurdere Caddesi‘nde yeni showroomumuzda BUTİK KAPI markasıyla hizmet verdik.
  2013 yılında Arnavutköy imalat ve Beşiktaş showroom‘u tek çatı altında toplayıp İkitelli OSB Keresteciler Sanayi Sitesinde yeni imalat ve showroomla hizmet vermeye başladık.

  © 2012 Butik Ahşap. İstanbul'da Butik Ahşap, Butik Mobilya, Çelik Kapı Satışı, Montajı ve Yetkili Servis hizmeti vermekteyiz